Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

5 кращих басейнів для сауни

Незалежно від пори року, завжди є бажання відвідувати сауну. Максимального розслаблення і відновлення можна досягти, поєднуючи басейн і сауну. Основна ідея такого відпочинку – в різниці температур. Тепла і волога атмосфера сауни робить нас розслабленими, пори нашої шкіри відкриваються, м’язи прогріваються, а судини розширюються. Якщо після цього зануритися в прохолодну воду басейну, очищені пори швидко закриються, м’язи прийдуть в тонус, а стінки судин різко звузяться, що буде відмінним тренуванням для них.

Сауну в поєднанні з басейном використовують як здорові люди, так і ті, хто страждає деякими хронічними захворюваннями.

Компанія Еталон пропонує басейни для сауни:
Сауна відмінно підходить для позбавлення від накопиченої втоми і негативу. Висока температура як годиться прогріває тіло, розслаблює, прискорює обмін речовин, покращує кровообіг, очищає і тонізує шкіру. Але для оздоровчого ефекту недостатньо високої температури. Саме завдяки контрасту можна зміцнити імунітет, поліпшити роботу серцево-судинної і дихальної систем. Для забезпечення різних температур можна скористатися душем або басейном. Другий варіант, природно, краще, так як дозволяє не тільки зануритися в воду, але, також, відпочити і поплавати. Вам може зустрітися або ж ви можете зробити у себе вдома басейн різної форми, з різних матеріалів.

Що стосується форми, то найчастіше роблять:

 • Круглі
 • Прямокутні
 • Кутові

Розташовуватися басейн може як всередині приміщення (це може бути підвал або перший поверх), так і зовні (близько до будинку, щоб відразу поринуть в прохолодну воду або трохи далі). Залежно від функцій басейну, будуть відрізнятися і його розміри. Басейн, який знаходитися в будинку і призначений виключно для охолодження після сауни, буде значно менше, ніж басейн, який ви хочете використовувати для плавання. Якщо їм будуть користуватися і діти, потрібно звернути увагу на безпечне глибину, для дітей до 5 років – не більше 50 см, 5 – 12 років – 80 см, для старших і дорослих – 140 см.

Басейн в сауні принесе набагато більше користі від процедури і може використовуватися в якості лікарського засобу. Наприклад, при захворюваннях дихальних шляхів. Під час перебування в приміщенні з високою температурою розширюються бронхи, а дихання стає більш повільним і глибоким. Після занурення в воду дихання частішає. Таким чином тренується дихальна система. В майбутньому це допоможе уникнути різних простудних захворювань. Також показаннями до відвідування сауни з басейном є ларингіт, синусит, хронічний бронхіт. Але варто бути обережним при використанні сауни людям з хронічними хворобами, і перед відвідуванням краще проконсультуватися з лікарем.

Таке поєднання підходить і для людей з нервовими розладами, так розслабляє м’язи і тіло в цілому, а слідом і заспокоює нервову систему. Ще один плюс – косметичний ефект. Контрастні процедури позитивно впливають на шкіру і при регулярному відвідуванні можуть замінити похід в салон краси. Для більш якісного результату можна скористатися ароматичними маслами.

Необхідність басейну в лазні також цілком виправдана. По-перше, таким чином можна заповнити відсутність природного водного джерела, куди традиційно занурюються після парилки. По-друге, для менш загартованих осіб різке охолодження у водоймі, на вулиці, в холодну пору року, може виявитися не тільки не корисним, а й небезпечним для здоров’я. У таких випадках відмінно підходить басейн, розташований в приміщенні з більш теплою водою. По-третє, це не тільки спосіб охолодитися, але і можливість використовувати додаткові функції. Наприклад, гідромасаж – лікування за рахунок цілеспрямованого водно-повітряного потоку. Використовується для лікування проблем з опорно-руховим апаратом, поліпшення метаболізму, при захворюваннях периферичної нервової системи, при деяких захворюваннях внутрішніх органів.

 • Для зацікавлених представляємо рекомендації користування сауною:
 • Перед використанням сауни ретельно вимийте тіло в душі і витріть насухо!
 • Під час відвідування сауни необхідно мати два рушники: одне для витирання, а інше для сидіння;
 • Найкраще починати з сауни, в якій температура найнижча, на наступних сеансах ми йдемо в більш теплі сауни. Чим вище ми сидимо в сауні, тим тепліше буде;
 • Один сеанс сауни повинен тривати близько 12-15 хвилин;
 • Після кожного сеансу в сауні перед охолодженням в басейні обполіскуйте піт в душі;
 • Відпочиваємо як мінімум за 10 хвилин до наступного сеансу і поповнюємо рідина;
 • Під час так званої. ми застосовуємо ті ж правила, що і для окремих саун;
 • Незалежно від того, самотні ми або в компанії, якщо ми погано себе почуваємо, ми негайно залишаємо сауну!
 • В кінці сауни охолодіть тіло, додайте рідини і вимийте, переважно, однією водою без використання косметики.
etalon@admin