Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Будівництво бетонних басейнів

Басейни з бетону ідеально підходять для тих, хто хоче побалувати себе створенням особливої ​​форми басейну.
Фактично, бетонні басейни дають уявлення про міцність і гнучкості, свободи вибору форми, розміру і покриття.
Краща особливість басейнів з бетону – це, безумовно, можливість повністю пристосувати їх до будь-яких потреб. Розроблені і виготовлені за індивідуальним замовленням, вони можуть приймати будь-яку форму і інтегруватися в будь-яке середовище, будь то в приміщенні або на відкритому повітрі в вашому саду. Вибір армованого бетону гарантує найвищий рівень індивідуалізації, дозволяючи вам налаштувати тип опцій, від мозаїки до кольорової облицювання, від гідромасажних форсунок до противоточной плавальної системи.

Будівництво бетонного басейну

При будівництві басейну завжди потрібно пам’ятати, що це трудомісткий процес, тому варто покладатися на професіоналів. Будівництво бетонного басейну має кілька етапів:

  • ЕТАП 1: ВИЇМКА ГРУНТУ І ПІДГОТОВКА ГРУНТУ
  • ЕТАП 2: СТВОРЕННЯ БАЗИ
  • КРОК 3: СТВОРЕННЯ СТОРІН КОНСТРУКЦІЇ І СХОДИ
  • ЕТАП 4: ТЕХНІЧНЕ ПРИМІЩЕННЯ
  • КРОК 5: КРАЇ
  • ЕТАП 6: НІШІ, ТЕХНІЧНЕ ПРИМІЩЕННЯ
  • КРОК 7: ВНУТРІШНЯ ОБШИВКА
  • КРОК 8: ЗАПОВНЕННЯ

Що Потрібно Врахувати При Будівництві Басейну

Мрієте про басейн? Ось, що потрібно знати про стиль, тип, технічне обслуговування, безпеку.

Басейн на задньому дворі — це найкраще рішення для оновлення дизайну екстер’єру. Якщо ви завжди цього хотіли, можливо, зараз саме час.

Розмір і форма басейну

Розмір і форма залежать від ваших потреб, бюджету, наявної площі та дизайнерських побажань. Басейни із бетону можуть бути будь-якого розміру і форми. Зазвичай популярні бетонні басейни — це прямокутні басейни, вони бувають різних розмірів. Також доступні форми вільної форми, які часто віддають перевагу, оскільки вони добре вписуються в пейзаж заднього двору.

Розташування басейну

Багато власників басейнів вважають за краще встановлювати басейн з боку кухні або сімейної кімнати. Це забезпечує легкий доступ до будинку та полегшує винесення їжі та напоїв, а потім прибирання. Також простіше стежити за басейном від дому. Тим не менш, дещо відокремлений басейн має відчуття відпочинку під час відпустки. Поки басейн з’єднаний з будинком гладкою, добре освітленою доріжкою і навколо нього є велика ділянка для відпочинку, садових меблів і гриля, ніхто не буде скаржитися.

Територія біля басейну

Настил навколо басейну можна залити бетоном, каменем, цеглою, плиткою або будь -якою різноманітною бруківкою. Деревина також може бути використана, але вона вимагатиме більшого догляду, може бути слизькою у вологому стані та схильна до утворення осколків. Не економте на площі. Палуба біля басейну, яка буде використовуватися для відпочинку, прийняття сонячних ванн та вечері, принесе не менше користі, ніж сам басейн.

etalon@admin