Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Будівництво бетонних басейнів в Києві

Похід в басейн, як і плавання в цілому — одна з найкорисніших звичок для нашого здоров’я. Вченими всього світу не раз доведено корисне або навіть чудодійний вплив купання на наш організм: поліпшення м’язового тонусу організму, розвиток гнучкості, зміцнення суглобів, м’язів, аеробне навантаження, позитивно впливає на наше серце, контроль ваги, боротьба з астмою, значне зниження холестерину, боротьба зі стресом, поліпшення роботи мозку. Список цей можна перераховувати безкінечно. Але далеко не всі відвідувачі або щасливі власники свого басейну знають про цю, звичної на перший погляд конструкції.

Давно минули ті часи, коли викопати яму на задньому дворі, закласти її цеглою і залити водою — всі необхідні дії. З розвитком технологій, продуманий дизайн і функціональність, а не ціна, стали вирішальними факторами для прийняття того чи іншого рішення. Адже вибрана концепція, а також майбутній стиль басейну не тільки відіб’ються на його властивості, але і на відчуттях самого володаря, продемонструють його смак, характер.

Виробництво Еталон розподілили басейни за потребами клієнтів. Ми можемо запропонувати будівництво будь-якого виду басейну, а саме: сімейні басейни, басейни для готелів, баз відпочинку, дитячих садочків та закладів освіти, басейни для спорту, басейни для релаксу і відпочинку та інші дизайнерські рішення.

Басейни для сім’ї

Сімейні басейни

Дизайнерські басейни

Дизайнерські басейни

Басейни для релаксу

Басейни для відпочинку

Преміум басейни

Преміум басейни

Басейни для спорту

Басейни для спорту

Басейни для готелей

Басейни для готелей
etalon@admin