Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Якщо ви вже побудували свій прекрасний будинок і займаєтеся облаштуванням для комфортного життя і відпочинку, прийшов час задуматися про будівництво басейну під ключ. А може бути, ви вирішили зробити подарунок своїй родині і влаштувати куточок комфортного відпочинку на дачі? У будь-якому випадку, вам просто необхідно облаштування басейну, і ми пропонуємо вам будівництво басейнів під ключ в Вінниці за найнижчими цінами і з найширшим спектром додаткових послуг з будівництва.

Що потрібно для того, щоб почати будівництво басейну в будинку?

  1. Точне визначення місця розташування басейну, зокрема, підводка води і каналізації до обраного місця установки вбудованого басейну. Зручно, коли в будинку є сауна, мати поруч і невеликої або великий басейн, який освіжить і додасть сил. Саме тому будівництво басейнів під ключ у Вінниці робить наші послуги на ринку України затребуваними і вигідними для замовника. Ми пропонуємо весь спектр послуг з будівництва басейнів в Києві, від виготовлення до установки басейну під ключ на ділянку.
  2. Адже так приємно мати басейн на своєму особистому ділянці, коли в будь-який момент можна влаштувати відпочинок для сім’ї та друзів. Будівництво басейну на дачі передбачає певні умови з боку замовника, які він повинен виконати. Вибір місця під будівництво чаші басейну. Небажано мати поруч дерева, так як їх коренева система може порушити стійкість чаші, а листя будуть постійно забруднювати воду в басейні. Будівництво відкритого басейну передбачає також його облаштування на сонячній відкритій стороні ділянки.
  3. Будівництво басейнів під ключ і технологія будівництва басейнів передбачає установку чаші басейну в спеціальний грунт, який підходить для будівництва басейну під ключ. Вид грунту визначається бурінням, що визначає повну гарантію якості та стійкості басейну. Будівництво басейну на ділянці також передбачає підведення води і каналізації, а також електрики до вибраного місця установки чаші басейну.
  4. Будівництво басейну передбачає повну підготовку місця для майбутнього будівництва плавального басейну на окремо вибраній ділянці під ключ, а також повну підготовку супровідної документації.

Компанія «Еталон» пропонує вам проектування і будівництво басейнів під ключ в Вінниці, і надає наступні послуги, з підготовки будівництва басейнів під ключ:

  • розмітка місця під будівництво і установку критого басейну та басейну відкритого типу;
  • риття котловану для будівництва басейну, а також вивезення грунту;
  • засипка низинних місць обраної під будівництво плавального басейну та влаштування основи під чашу для басейну;
  • будівництво басейнів у Вінниці з подальшою гарцовкою (засипка спеціальної будівельної сумішшю утворилася порожнини між чашею басейну і стінками котловану, для стійкості і довгого терміну служби басейну);
  • виготовлення армованої бетонної плити.

Всі перераховані вище види послуг, які надає компанія «Еталон» для будівництва басейнів під ключ у Вінниці та Вінницькій області, входять в будівництво басейну, ціна включає весь широкий спектр послуг, від виробництва до установки басейну під ключ.