Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

В який час найкраще купувати басейн?

На це питання дуже легко відповісти: ЗАРАЗ!
Зараз найкраща пора року для покупки басейну. Не думай про це, купи басейн зараз і не чекай, як майже все, щоб купити його коли настане літо.

Виробники басейнів мають циклічне виробництво, що це означає? Ну, є сезон з квітня по липень, коли є великий попит на басейни, тому що настає хороша погода, і всі пам’ятають спеку і потребують термінового басейну.

Після серпня починається низький сезон – з вересня до березня . Це коли майже ніхто вже не думає про басейн, і виробники присвячують себе скороченню свого виробництва, роблять пропозиції, роблять акції, виробляють інші продукти, деякі для басейнів у будинку і т.д. Це період коли людина, яка хоче басейн, має ним скористатися .
У низький сезон існує екстремально низький сезон, тобто місяці листопад, грудень та січень, коли люди більше думають про різдвяні свята та розпродажі одягу, ніж у басейні, але це сезон, коли вмілі люди купують та встановлюють свій басейн.

Отже, у нас є наступні річні економічні цикли для покупки басейну:
З лютого до липня:
Період, коли 60% людей купують і встановлюють басейни.
Що ж, ви знайдете правильну ціну, без будь-яких рекламних акцій, без пропозицій щодо акцій басейнів, з різними термінами роботи, а також календарем установки. У туризмі буде складніше отримати доступ і доставку басейну, але в результаті у всіх є басейн, купаються і всі задоволені.
Із серпня по листопад:
Це період, коли 30% людей купують та встановлюють свої басейни.
Більше того, ви можете знайти басейни вже з деякими акціями, відкритими пропозиціями, збірними басейнами на складі, і ви можете отримати знижку на ваш басейн, який у розпал сезону неможливо знайти. Час доставки та установки скорочується. Знову ж таки всі задоволені і щасливі, і можуть спробувати свої сили в басейні до настання морозів.
З кінця листопада до кінця лютого:
Це найкращий період для покупки та встановлення вашого басейну!
Тільки 10% споживачів купують свій басейн у цей час
Ви знайдете супер пропозиції, акції, подарунки і т. д. Які неможливо знайти за інших періодів. Виробники басейнів знаходяться на 50% виробництва, так само як і будівельники бетонних басейнів. Мінімалізується доставка та встановлення. І кінцевий результат — власники басейнів щасливі і ще щасливіші від супер-цін.

etalon@admin