Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Композитний басейн Люкс-2 поїхав на встановлення в Київську область

Сучасний басейн являє собою складну гідротехнічну споруду, від типу і якості обладнання якого залежить комфорт, безпека і довговічність об’єкта. Базовий набір для будівництва являє собою комплекс складових, що забезпечують циркуляцію води і її фільтрацію від забруднень. Виробництво Еталон, крім виготовлення та встановлення басейнів та обладнання для басейнів пропонує широкий асортимент систем фільтрації, підігріву та дезінфекції, насосів, труб та фітингів, електрообладнання та інших елементів, необхідних для будівництв штучної водойми.

Наші композитні басейни в Київській області продовжують радувати своїх власників. А саме композитний басейн Люкс-2 поїхав на установку в Київську область.

Композитний басейн Люкс-2 – відноситься до класичних форм басейнів. Компактний, але в той же час просторий басейн Люкс-2 принесе задоволення від купання як дорослим, так і дітям.

Встановлення системи протитечії забезпечить тренування.

Якщо вам подобається класичний стиль, але хочеться при це прояв індивідуальності – виберіть басейн вуличний скловолоконний Люкс-2.

Форма ступенів по ширині чаші при цьому зручні та безпечні, завдяки протиковзаючому покриттю. Встановлювати цю модель можна не тільки на вулиці, але і в приміщенні.

Внесіть в свої будні спорт як плавання з композитний басейном «Люкс-2». Це допоможе вам продовжити молодість і підтримати здоров’я.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний комплект обладнання для водопідготовки та підігріву води для композитних басейнів, додаткові атрибути, щоб урізноманітнити ваше дозвілля, розкажуть про можливості доопрацювання унікальності дизайну.

Класифікація чаш
Чаша“Економ”захищена зовнішньою гідроізоляцією (топкоутом)
Чаша“Стандарт”захищена зовнішньою гідроізоляцією (топкоутом)+ гідробар`єрний шар
Чаша“Преміум”“Стандарт” + повне усилення та утеплення чаші
etalon@admin