Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Накриття для басейнів від виробника

Надійний, естетичний і практичний корпус для басейну ідеально підходить для насолоди басейном в будь-яку погоду. Захистіть свою зону відпочинку за допомогою наших плоских, високих і телескопічних навісів для басейну.

Накриття для басейну – це саме мінімалістичне рішення для покриття басейну, забезпечуючи при цьому абсолютну безпеку. Скромні і елегантні, наші покриття для басейнів розташовані у кромки води і дозволяють вам насолоджуватися безперешкодним видом на навколишнє середовище.

Унікальне і ексклюзивне покриття 4 сезони
Традиційно існує кілька моделей накриттів для басейнів в залежності від бажаного використання: для захисту басейну, для обмеження втрат тепла в нічний час або для зимівлі в басейні.

Завдяки своїй технології це четирехсезонное покриття для басейну поєднує в собі опалення, безпеку, зимівлю і захист вашого басейну.

Переваги павільйонів для басейнів

  • ВОДЯНЕ ОПАЛЕННЯ Завдяки своїм напівпрозорим панелям, накриття басейну використовує природну сонячну енергію і збільшує температуру води в середньому з 6 ° C до 9 ° C.
  • БЕЗПЕКА Кришка забезпечує безпеку басейну відповідно до чинних стандартомі. Влітку прозорі знімні панелі можна знімати, щоб регулювати температуру.
  • ЗИМІВЛЯ Для зимового зберігання передбачені наші павільйони. Вони уникають фотосинтезу і можливого розвитку водоростей. Таким чином, перезапуск басейну навесні відбувається швидко: ні басейну для очищення, ні води для заміни.
  • ПРОСТЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Накриття для басейнів сприяють тому, що ніяке зовнішнє забруднення не проникає в басейн, таким чином зменшуючи частоту обслуговування. Це також дозволяє обмежити випаровування води і зберегти накопичене тепло.

Компанія Еталон виготовляє накриття для басейнів різних форм та розмірів. Для того, щоб замовити накриття для свого бассейнать досить замовити дзвінок з сайту або подзвонити за телефоном 067 112 00 22.

etalon@admin