Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Пісочні басейни – новий сучасний тренд

Басейни на ділянці можуть бути самими різними – бетонними, каркасними, надувними/ У цій статті ТОВ ВКФ Еталон покаже вам новинку – пісочний басейни, які виглядають як шматочок справжнього пляжу з реклами. Вони поки рідкість, але впевнено набирають популярність завдяки своїм перевагам.

Вигадала і створила пісочний басейни іспанська компанія Piscinas de Arena NaturSand. Звичайно, зроблені вони не зовсім з піску. Основою служить спеціальний розчин бетону, який забезпечує герметичність. Але зверху бетон покритий піском, який відрізняється підвищеною щільністю. Саме це верхнє покриття було запатентовано іспанською фірмою, яка тепер пропонує всім бажаючим отримати унікальна водойма, максимально схожий на природний пляж.

Плюс такого покриття не тільки в красивому зовнішньому вигляді, наближеному до природного. Пісочні басейни можуть бути будь-якої форми і розміру, створюються на замовлення і відмінно впишуться в будь-який ландшафтний дизайн. Крім того, пісочне покриття не нагрівається під сонячними променями і не ковзає, що дуже важливо для мокрої зони і комфорту, що купаються.

До речі, тим, у кого вже є стаціонарний басейн на ділянці, іспанський виробник пропонує трансформувати його завдяки унікального піщаного покриття, щоб не переробляти повністю. Погодьтеся, дуже хочеться ось такий шматочок тропічного раю в своєму дворі! В Україні поки подібних пропозицій немає, але, за словами фахівців, у придуманого іспанцями складу для будівництва басейнів велике майбутнє.

etalon@admin