Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Переваги басейнів зі скловолокна

З кожним купальним сезоном скловолоконні басейни стають все більш популярними. З моменту свого дебюту в кінці 60-х років скловолоконні басейни зруйнували ринок, пропонуючи «більш зелену» альтернативу традиційному бетонному басейну.

Уявіть собі басейн, який потребує половину обслуговування від звичайних бетонних басейнів, встановлюється швидше і термін експлуатації довше.

У цій статті ми відповімо на найбільш поширені питання про скловолоконні басейни і розповімо вам все, що ви повинні знати перед купівлею.

Що таке скловолоконний басейн?


Скловолоконний басейн – це «цілісний басейн». Він попередньо зібраний з прес-форми на заводі і відправлені на місце установки.

І якщо вам цікаво, скловолоконні басейни не тільки зроблені зі скловолокна.

Басейн складається з декількох шарів, які додають міцності. Шари з’єднуються разом, утворюючи міцну і гнучку оболонку зі скловолокна.

Скловолоконні басейни бувають різних форм: від прямокутників та круглих до комбінованих форм з вбудованими сидіннями і сходинками.

Скільки коштує стеклопластіковий басейн?

Ціна на басейн зі скловолокна від 30 000 грн
В середньому по країні вартість стеклопластикового басейну становить близько 90 000 грн.

Сама склопластикова оболонка басейну коштує від 30 000 до 350 000 грн. Ціноутворення в чому залежить від розміру корпусу, якості збірки і включених функцій (сидіння, сходи, уступи).

Як довго зберігаються скловолоконні басейни?

Склопластикові басейни прослужать більше 30 років, легко
Пам’ятайте, як ми згадували, що скловолоконні басейни з’явилися тільки в 60-х роках? Ну, багато хто з тих же басейнів все ще використовуються сьогодні.

Звичайно, незважаючи на свою міцність, скловолоконні басейни вимагають деякого догляду. Незважаючи на те, що вони не повинні бути заново поштукатурені або облицьовані, їм потрібна заміна гелевого покриття кожні 15 років.

На щастя, це неймовірно дешево в порівнянні з обслуговуванням, необхідним для бетонних і вінілових басейнів.

І через це скловолоконний басейн в родині легко зберігати десятиліттями, так як для його роботи потрібно лише легке обслуговування.

Скловолоконні басейни – найнижчі експлуатаційні витрати
З усіх типів басейнів скловолоконні басейни вимагають мінімального обслуговування.

Ми говоримо про половину робіт з техобслуговування, які вам потрібно виконати для бетону або вінілу.

І все це завдяки водостійкості гелевому покриттю на поверхні всіх басейнів зі скловолокна. Це покриття створює непористий шар, який робить практично неможливим поглинання води або хімікатів – звичайна проблема для бетонних і вінілових басейнів.

Крім того, гелеве покриття також захищає від водоростей і мікроорганізмів. Так як він в основному непористий, забруднювачів, таким як водорості, важче зафіксуватися на стінах і поширитися.

Підсумок: з басейном зі скловолокна вам не потрібно чистити, або додавати хімікати так, як якщо б ви використовували бетонний або вініловий басейн.

etalon@admin