Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Скільки часу займає будівництво басейну

Скільки часу займає будівництво басейну

Одне з найпоширеніших питань, яке нам задають, це «через скільки у нас буде встановлений басейн?». Відповідь на це питання залежить від ряду різних факторів, які включають (але не обмежуються ними):

Процес планування

  • Тип басейну (наприклад, бетон або скловолокно)
  • Пора року
  • інші підрядники

Давайте подивимося, як ці фактори можуть вплинути на конструкцію вашого басейну.

  1. процес планування
    Планування нового басейну може бути тривалим процесом, так як необхідно прийняти багато рішень:

Який тип басейну краще для вас?
Яка форма?
Який розмір?
Якого кольору?
Де ви розмістите басейн?
Якщо ви будуєте новий будинок, чи слід встановлювати басейн до або після?
Який ландшафтний дизайн повинен відбутися до або після установки вашого басейну?
Яке огорожа басейну буде працювати краще для вас?

Само собою зрозуміло, що одним з головних факторів, що впливають на те, скільки часу буде потрібно, перш ніж ви почнете купатися в своєму новому басейні, є час, витрачений на прийняття рішень щодо ваших уподобань. Для деяких людей планування басейну може бути відносно швидким процесом, але для інших це може зайняти місяці обговорень і проектних робіт, особливо коли мова йде про більш складному проекті.

Тип басейну ви вибираєте
Час, необхідний для створення нового басейну, сильно залежить від обраного вами типу басейну. Різниця в часі будівництва між скловолокном і бетонним басейном може бути значною. Одним з переваг установки попередньо відформованого басейну зі скловолокна є те, що оболонка басейну поставляється в зібраному вигляді. Замість кількох різних підрядників, які працюють на місці протягом декількох тижнів або більше (стандартна процедура з бетонними басейнами), в вашому стекловолоконной басейні може бути запущена вода протягом декількох днів.

Хоча одним з переваг бетонних басейнів є те, що ви не обмежені за формою або розміром, варто пам’ятати, що бетонні басейни, особливо якщо ви вибираєте докладні і складні форми, можуть зайняти кілька місяців або більше.

Пора року
Як ви можете собі уявити, коли погода стає тепліше, все більше людей починають замислюватися про плавальних басейнах. У літню пору більшість будівельників басейнів наповнюють запити від людей, які хочуть якомога швидше скупатися в своїх нових басейнах. Якщо ви хочете провести все літо в своєму недавно побудованому басейні, краще поговорити з вашим забудовником не в червні / липні, а в лютому / березні багато продавців басейнів готові запропонувати додаткові стимули.

Природно, літня погода піддається будівництва. Багато людей вважають за краще ремонтувати, будувати і здійснювати інші великі проекти, коли погода стає більш стабільною. Через це попит на басейни в середині літа дійсно різко зростає, а простір швидко заповнюється.

Часто в січні або лютому люди помиляються, думаючи: «Ми пропустили це літо, тому поспіху немає». Реальність ситуації така, що якщо ви сплануєте свій басейн, встановіть його рано, а потім завершіть ландшафтний дизайн навесні, у вас буде басейн, який буде закінчений і готовий до літа. Ні безладу і розчарування в той час, коли ви хочете насолоджуватися басейном.

Інші підрядники
У більшості проектів басейнів потрібно кілька різних підрядників, від електриків до бетонників, фехтувальників і асфальтоукладальників. Наявність ваших підрядників також може вплинути на те, скільки часу буде потрібно, перш ніж ви купаєтеся в своєму новому басейні. У більшості випадків у вашого будівельника басейну буде список бажаних підрядників, яким вони довіряють і з якими тісно співпрацюють.

Час від часу в басейні встановлюються елементи, які будуть покладатися на те, що інший підрядник спочатку виконає свою частину проекту (наприклад, ваші насоси не можуть бути включені, поки електриком не буде встановлено джерело живлення). Тому ми пропонуємо скласти чіткий план до початку проекту. Якщо кожен підрядник знає, коли слід з’явитися, і знає графік запланованих подій, ви знижуєте ризик затримки вашого проекту.

Взагалі кажучи, скловолоконні басейни можуть бути готові до плавання раніше, ніж ви очікуєте, і компанія Еталон зазвичай планує завершити стандартну установку приблизно за 7 робочих днів. Однак зовнішні впливи можуть затримати цей процес, тому чим раніше ви зможете поговорити зі своїм творцем басейну, тим краще, щоб переконатися, що ваш басейн готовий.

etalon@admin