Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Установка cкловолоконного басейну в Київській області

Басейн Еліт – це 11 метровий скловолоконний басейн від виробника Еталон. Ширина чаші 4 м, глибина 1,6 м. Обсяг басейну 70 м3.

Композитний басейн Еліт – поєднує в собі стиль і функціональність. Унікальний і елегантний дизайн басейну Еліт відмінно виглядає на задньому дворі Вашої ділянки. Дизайн басейну створено спеціально з безперешкодним плавальним коридором для тих, хто любить спорт і розваги.

Установка басейнів в Києві продовжується

Басейн Еліт – це 11 метровий скловолоконний басейн від виробника Еталон. Ширина чаші 4 м, глибина 1,6 м. Обсяг басейну 70 м3.

Компанія Еталон більше 20 років працює в сфері будівництва басейнів під ключ в приватному будинку, спортивно-оздоровчому комплексі, СПА-салоні. Підготуємо проект відкритого або закритого басейну для заміського котеджу, туристичного комплексу, павільйону, з огляду на його форму, конструкційні особливості (поверх, площа, тип фундаменту і т.д.). Встановимо передове технологічне обладнання та запропонуємо вигідні умови технічного обслуговування.

etalon@admin