Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Установка басейну Лідер-1 в Києві

установка бассейнов киев

Питання « де встановити басейн » відпадає завдяки сучасним технологіям будівництва та інноваційним матеріалами. Ми можна побудувати басейн де завгодно: в саду, під ґанком, на терасі або всередині будинку. Крім того, широкий вибір моделей і типів дозволяє ідеально інтегрувати басейн з навколишнім середовищем.

Установка басейну Лідер-1 в Києві

Установка басейну повністю виконується професіоналами компанії Еталон, які будуть управляти всіма етапами роботи.

При бажанні продовжити плавальний сезон використовують павільйони для басейну .

Басейн – це не розкіш, а місце для ефективного відпочинку після важкого робочого дня і відмінне функціональне доповнення дачної ділянки або сауни заміського будинку.

Будівництво басейнів процес досить складний, який вимагає попередньої підготовки, зокрема, проектування котловану, освітлення, розрахунку фізичних навантажень і інших, не менш вагомих деталей.

Більше 20 років ми реалізуємо будівництво басейнів під ключ, що є пріоритетним завданням нашої компанії. Ми працюємо по всій Україні, а також за кордоном: укладаємо офіційний договір, і приступаємо до виконання кожного пункту.

Зведення, монтаж, налагодження, перевірка – за все відповідають штатні інженери і будівельники виробництва «Еталон».

Параметри басейну Лідер-1

Довжина чаші – 8,63 м Ширина чаші – 3,33 м Глибина чаші – 1,60 м Обсяг – 42 м3

Композитний басейн ЛІДЕР виготовлений зі скловолокна

Вишукана чаша має бічні щаблі з не ковзаючим покриттям і сидіннями для гідромасажу. Дно рівне (без перепадів глибини). Підходить як для заняття спортом, так і для релаксації. Виготовляється в базовому (світло-блакитному) кольорі. За бажанням колір басейну можна змінити. Дивіться таблицю кольорів. За необхідності чашу можна додатково підсилити і утеплити (необов’язково). Однаково підходить як для установки на відкритому просторі, так і в приміщенні. При монтажі на вулиці – легко «зимує». Цей басейн, як і будь-який інший стаціонарний басейн можна укомплектувати різними можливостями.

Басейн представлений в трьох цінових категоріях: Економ Стандарт Преміум

etalon@admin