Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Встановлення басейну під ключ в Києві

Штучна водойма, плавальний басейн для кожної людини ці назви звучать по-різному, але зміст залишається завжди один – це тільки позитивні емоції, пов’язані з цією складною у технічному плані спорудою.

Власники завжди можуть згадати кілька радісних моментів, що відбувалися саме в цьому місці … посмішки дітей, вечірку з друзями, тренування вранці на самоті або просто рішення пари робочих моментів, лежачи на шезлонгу. Які ці спогади? Вони позитивні. Навіть люди, які тільки мріють про будівництво свого басейну або чекають закінчення будівництва в своїх думках, відчувають ті ж емоції. Ми дуже рідко згадуємо, скільки сил і коштів було вкладено в будівництво, як важко було знайти компанію, яка швидко, якісно і в строк побудує басейн під ключ, і все тому, що все це робилося тільки заради одного – позитивних емоцій.
Виготовлення басейнів під ключ процес досить складний, який вимагає попередньої підготовки, зокрема, проектування котловану, освітлення, розрахунку фізичних навантажень та інших, не менш вагомих деталей.
Багаторічний досвід дозволяє якісно і в короткі терміни втілювати найбільш сміливі задуми.
Ми, ТОВ ВКФ Еталон, разом з інженерами створили нового гіганта для відпочинку. 17-метровий басейн виготовлений за новітніми технологіями так, як комплекс знаходиться поряд з річкою Дніпро, на басейн можливий вплив грунтових вод. Для того, щоб забезпечити максимальний термін експлуатації басейну, він був виготовлений в Преміум класі та захищений зовнішньою гідроізоляцією. З доставкою і установкою 17м басейну ми впоралися без проблем, разом з кваліфікованими спеціалістами та завдяки крану 75 м. 17м басейн є втіленням розваг і відпочинку для гостей Slavutich pool and beach в м. Києві.

Будівництво та обслуговування плавальних басейнів є складним в технічному плані процесом, вимагає сучасного обладнання, наявності штату, якісного персоналу і суворого дотримання стандартів.
Басейни від Еталон – басейни і обслуговування, низька вартість будівництва басейну в Києві під ключ.

etalon@admin