Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Встановлення Басейнів Для Комплексу Harvest

HARVEST —це комплекс, який складається з ресторану, зони приватних басейнів, івент тераси, дитячої ігрової зони та співаючого фонтану.

Виробництво басейнів зі скловолокна виготовили для Harvest  комплекс басейнів для зони відпочинку на воді, а саме басейни Люкс-1 та Покровський-2.

Чим гарні басейни Люкс-1 та Покровський-2

Скловолоконний басейни Люкс-1 – це 5-метрова чаша глибиною півтора метри, яка чудово підходить для відпочинку як дорослих так і дітей. Басейн оснащений широкими сходами, які спускаються у воду. Сходи розміщені збоку басейну, що не забирають місця для плавання. Сходи зроблені покриттям, яке запобігає ковзанню. Дно басейну рівне.

Басейн Люкс-1

Скловолоконний басейн Покровський-2 – це велика прямокутна чаша, прямокутної форми. Довжина басейну понад 8 метрів, глибина півтора метри. Сходи розміщені так, що на них можна відпочивать, виготовлені з покриттям, яке запобігає ковзанню.

Басейн Покровський-2

Переваги басейнів зі скловолокна

►Відсутність труднощів під час установки:

Басейн виготовлений з композитних матеріалів, а саме лита чаша. І установка таких басейнів не має ніяких складнощів. Чималий плюс басейну — це можливість перевстановлення.

►Низька теплопровідність:

Басейн теплий і комфортний у використанні (бетонні басейни, зазвичай холодні)

►Композітні басейни виготовляються і тестується в заводських умовах.

►Прості в обслуговуванні:

Час прибирання займає 15-20 хвилин в тиждень.

►Покриття басейну гладке, стійке до сонячного світла.

etalon@admin