Виробництво

Київська обл. смт. Гребінки

Телефон

+380671120022

Електронна адреса

etalon.grebinki@gmail.com

Title

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Встановлення басейнів в комплексі Harves Київ

HARVEST —це комплекс, який складається з ресторану, зони приватних басейнів, івент тераси, дитячої ігрової зони та співаючого фонтану.

Виробництво басейнів зі скловолокна виготовили для Harvest  комплекс басейнів для зони відпочинку на воді, а саме басейни Люкс-1 та Покровський-2.

Чим гарні басейни Люкс-1 та Покровський-2

Скловолоконний басейни Люкс-1 – це 5-метрова чаша глибиною півтора метри, яка чудово підходить для відпочинку як дорослих так і дітей. Басейн оснащений широкими сходами, які спускаються у воду. Сходи розміщені збоку басейну, що не забирають місця для плавання. Сходи зроблені покриттям, яке запобігає ковзанню. Дно басейну рівне.

Басейн Люкс-1

Скловолоконний басейн Покровський-2 – це велика прямокутна чаша, прямокутної форми. Довжина басейну понад 8 метрів, глибина півтора метри. Сходи розміщені так, що на них можна відпочивать, виготовлені з покриттям, яке запобігає ковзанню.

Басейн Покровський-2

Переваги басейнів зі скловолокна

►Відсутність труднощів під час установки:

Басейн виготовлений з композитних матеріалів, а саме лита чаша. І установка таких басейнів не має ніяких складнощів. Чималий плюс басейну — це можливість перевстановлення.

►Низька теплопровідність:

Басейн теплий і комфортний у використанні (бетонні басейни, зазвичай холодні)

►Композітні басейни виготовляються і тестується в заводських умовах.

►Прості в обслуговуванні:

Час прибирання займає 15-20 хвилин в тиждень.

►Покриття басейну гладке, стійке до сонячного світла.

etalon@admin